WAT VIND JIJ VAN DE JEUGDGEZONDHEIDSZORG? DEEL JOUW MENING HIER
Afspraak maken
Overzicht
Hulp nodig?
Heb je een vraag?
Klik hier
Hulp nodig?
Sluit

    Vorige stap

    Dank voor uw vraag!

    We nemen binnen 1 werkdag contact met je op.

    Sluit
    Vorige pagina
    BIG-nummers jeugdartsen

    BIG-nummers jeugdartsen

    De BIG-registratie nummers van onze jeugdartsen kunt u in onderstaande lijst vinden:

    Naam BIG-nummer
    Annabelle Slingerland 19056113801
    Annerie van Dalsen 19919828001
    Bo Panther 59917685201
    Carla van Schie 19023725501
    Erica Voogt 39047812801
    Fleurtje Schornagel 49913642701
    Hilde Krom 99919670001
    Inger van Duuren 39928621001
    Jeanette Hoogenberg-van der Bleek 29032849201
    Libertje Bosma 59908994301
    Lucy Smit 09040723001
    Maartje Verhoeven 59921719101
    Madeleine Snip 69025900601
    Manon van Beusekom 9063856501
    Mara Woltering-van de Putte 79056793401
    Margot van Denderen-Lubbers 69022587701
    Margreeth Kievit 49054811801
    Marieke Prinsen 89049325401
    Marjon Bleeker 79042013101
    Marlous Duijn 49920949701
    Martine Born- Allart 99909288001
    Mendy Huisman 39921023201
    Nina van der Veen 1991243640
    Patricia Meulenberg 39022770801
    Paula Jackson 79043601001
    Sanne van Hilten 22911393001
    Veerle Huizer 29927757201

     

    Vorige pagina